Вже третій рік на Східних рубежах нашої Держави іде неоголошена війна, в ході якої наші збройні сили роблять усе, щоб не допустити просування незаконних збройних формувань підсилених російськими військовими в глиб нашої Держави. Ні для кого не є секретом, що якби  не підтримка пересічними українцями власної армії Держава Україна могла б вже не існувати. Звичайно, ситуація з державною логістикою значно покращилася, армія практично стала професійною, але, це не означає що не потребує  додаткової підтримки. Саме в рамках такої підтримки учні Оріховецької ЗОШ І – ІІІ ступенів придбали  бензопилу для потреб військовослужбовців – жителів Підволочиського району. І вже цього тижня дана пила потрапить в Донецьку область в місце дислокації військової частини. Пам’ятаймо, що  кожен наш  мирний день - це чиясь жертва, нажаль часто кровна, тому наш святий обов’язок стати надійним тилом для наших захисників, тільки так ми переможемо.