9 грудня  в Підволочиському будинку школярів відбулись  змагання з шахів серед  школярів  ЗОШ І-ІІ ступенів в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року. В підсумку  третє місце зайняла команда НВК «Клебанівський ЗНЗ І-ІІ ступенів –ДНЗ» (вчитель-представник Шугай Т.М.) у складі Максимчука Андрія та Андрунів Марії. Друге місце зайняла команда Супранівської ЗОШ І-ІІ ст.     (Липка І.М.)  у складі Мальця Юрія та Повзун Ірини. Переможцем стала команда Галущинської ЗОШ І-ІІ ст. (Когутенко О.Ю.) у складі Кушнір Валентина та Микитейчук Вікторії. Слід зазначити, що Валентин та Віка здобули максимум очок впевнено перемігши усіх суперників. Змагання судили Дрейко С.М., Мандибур Б.В. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.