Юнаки

Відбулись  змагання з футзалу серед  юнаків ЗОШ І-ІІІ ст.  в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року. 15 та 22 березня у спортивному залі  Підволочиської ДЮСШ точились футзальні баталії. Взяли участь 9 команд. В підсумку 7-9 місця зайняли команди Новосільської, Іванівської, Токівської  ЗОШ. 6 місце зайняла команда Скориківської ЗОШ. 5 місце - Качанівської ЗОШ. У матчі за 3-4 місця зустрілись юні  спортсмени  з  Камянківської ЗОШ (вчитель-представник Слободян В.В.) та Оріховецької ЗОШ (Полухін В.І.). Перемогу здобула команда Оріховецької ЗОШ з рахунком 4:3. У фінальній зустрічі команда Підволочиської ЗОШ (Дрейко С.М., Панчук А.Є) перемогла команду  Підволочиської гімназії ім. І.Франка (Шумський Л.Б., Мотика В.Я.)  з рахунком 4:1.

Дівчата

22 березня  у Підволочиської ДЮСШ  відбулись  змагання з футзалу серед  дівчат ЗОШ І-ІІІ ст.  в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року.   В підсумку   5 місце у команди Підволочиської гімназії ім. І.Франка.   У матчі за 3-4 місця зустрілись юні  спортсменки  з  Кам'янківської ЗОШ І-ІІІ ст.  та Качанівської ЗОШ ( Паньків Г.М.) . Перемогу здобула команда   Качанівської ЗОШ І-ІІІ ст. з рахунком 2:1. У фінальній зустрічі команда  Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст.  у впертій боротьбі перемогла команду  Оріховецької ЗОШ І-ІІІ ст. з рахунком 1:0. Слід відзначити , що підволочиські  дівчата четвертий рік поспіль стають чемпіонками району. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.