Підволочиські рятувальники відзначили професійне свято "День рятувальника"

Дата: 18.09.2016 10:30

"Запобігти, врятувати, допомогти" - під такими гаслами Підволочиські рятувальники відзначили професійне свято "День рятувальника".
   На урочистостях  побував селищний голова Віталій Дацко, голова РДА Борис Онищук, голова районної ради Ігор Монартович та голова Скориківської сільської ради Зеновій Потіха.
   Щодня бійці служби порятунку приймають виклик стихії, кидаються в бій з вогнем, рятують сотні людських життів, активно допомагають мирному населенню. Це справжні герої наших днів, які з честю виконують покладені на них завдання.
   Селищний голова  та запрошені відзначили кращих рятувальників грамотами та подяками.