16 лютого волонтери селищної ради депутат селищної ради Капелусь О.В., депутат районної ради Збрик О.Т. за сприяння селищного голови Дацка В.Г. відвідали 44 окрему артелерійську бригаду в м. Тернопіль, який є військослужбовцем даної частини. Волонтери передали у медичну службу частини медикаменти для військослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО. Начальник медичної служби підполковник Коляда В.І. подякував за допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю. Волонтерська група селищної ради буде продовжувати допомогу нашим воїнам на передовій та в пункті постійної дислокації військової частини.

На фото: депутат селищної ради Капелусь О.В., депутат районної ради Збрик О. Т., селишний голова Дацко В.Г., підполковник Коляда В.І.