Міні-футбол

Фото без опису     З 1-го листопада 2015 року по 10 січня 2016 року, кожної неділі включно, проходив Чемпіонат Підволочиського району з міні-футболу. Ігри відбувалися у Підволочиській ДЮСШ. В змаганнях прийняли участь 34 команди – 3 Скалатські, 2 – Підволочиські, 29 з сіл Підволочиського району. Разом проведено 113 ігор. 8 місце у команди Богданівки; 7 місце  Криве; 6 місце – Нове Село; 5 місце – Скалат; 4 місце – Городниця; 3 – місце Кам'янки; 2 місце – Хмелиська. Четвертий раз поспіль Чемпіонами стала команда «Оболонь» (Підволочиськ, район Заднішівка).

Склад команди переможців: Даньків Тарас, Лукасевич Ігор, Хрущ Тарас, Холод Максим, Єдинак Юрій, Шипак Андрій, Ковальчук Андрій, Коляска Назар, Даньків Ярослав, Даньків Віталій, Даньків Андрій.

Ігри обслуговували судді: Байда Микола, Андрушків Євген, Булатов Віктор та організатор і головний суддя Чемпіонату Луцик Богдан, лікар – Савчак Андрій.

Міні-футбол

Фото без опису   З 17-го січня по 6 березня, кожної неділі включно, у спортивному залі Підволочиської ДЮСШ, проходив Чемпіонат Підволочиського району з міні-футболу 2016 року серед сільських команд. Приймали участь 30 команд. Було проведено 106 ігор. 8 місце у команди села Гародниця; 7 місце у команди села Дорофіївка;

6 місце  у команди Нового Села; 5 місце у команди села Скорики;

4 місце у команди села Богданівка; 3 місце у команди села Староміщина;

2 місце у команди села Криве; переможець – команда села Кам'янки

Склад команди переможців: Старинський Богдан, Слободян Віталій, Кияшко Ярослав, Рябов Олег, Пестрак Микола, Кий Михайло, Гевко Володимир,Кравчук Михайло, Антонишин Василь, Галущак Андрій.

Ігри обслуговували судді: – Булатов Віктор, Луцик Богдан.

Команди призери обох Чемпіонатів нагороджені кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів. Грамотами також відзначені кращі воротарі та кращі гравці Чемпіонатів. Кубки, медалі і грамоти придбані за рахунок учасників змагань. Федерація футболу району на чолі з Дацком Віталієм виділила для нагородження учасників Чемпіонатів 5-ть м’ячів.

Міні-футбол (ветерани фізичної культури)

Фото без опису    3-го та 10-го січня 2016 року – проведений перший Чемпіонат району за участю 6-ти команд.

6 місце Іванівка; 5 місце Колодіївка;

4 місце Новосільщина; 3 місце Богданівка;

2 місце Підволочиськ; 1 місце Полупанівка

Склад команди переможців: Чуй Павло, Чуй Олексій, Нагуменюк Олег, Павлишин Григорій, Вільчинський Людвіг, Данилків Євген, Гайдамаха Анатолій, Федун Володимир.

14 лютого та 6 березня 2016 року проведено другий чемпіонат району з участю 6-ти команд.

6 місце Іванівка; 5 місце Богданівка;

4 місце Городниця; 3 місце Полупанівка;

2 місце Новосільщина; 1 місце Підволочиськ

Склад команди переможців: Мотика Володимир, Кирик Богдан, Красуля Степан, Ільчишин Ігор, Федик Андрій, Погорілий Валерій, Даньків Юрій, Карелов Сергій, Білан Іван, Лубкович Андрій.

Ігри обслуговували судді: – Булатов Віктор, Луцик Богдан.

Команди призери обох Чемпіонатів нагороджені кубками та грамотами відповідних ступенів. Також грамотами відзначені кращі воротарі та кращі гравці змагань. Кубки та грамоти придбані за рахунок учасників змагань.