Допомога волонтерської групи селищної ради

Дата: 03.03.2016 11:14

Волентерський рух підтримки вдів учасників АТО успішно продовжує свою діяльність в Підволочиській територіальній об'єднаній громаді. Як депутат громади хочу висловити щирі слова вдячності представнику Тернопільського обласного автомайдану Чайківському Сергію за сприяння якого було надано посильну допомогу вдові учасника АТО Тимощук Наталії с. Галущинці. Матеріально - побутові умови проживання п. Наталії потребували значного покращення (заміна підлоги в кімнатах та коридорі, облаштування ванної кімнати). Приватні підприємці м. Тернополя виділили будівельні матеріали (0.5 т цементу, 28.5 м2 ламінованої підлоги, керамічну плитку для облаштування ванної кімнати). Також хочу відзначити волонтерів, які забезпечили доставку будматеріалів депутату Підволочиської районної ради Збрику Олегу та жителю с. Галущинці Кметю Ярославу.

Депутат селищної ради Капелусь Оксана Володимирівна