Дитячий футбольний турнір на призи Святого Миколая

Дата: 26.12.2017 11:23

Сьогодні в спортивному залі Підволочиської ДЮСШ відбулася відкрита першість Підволочиської ДЮСШ з футзалу на призи Святого Миколая серед юнаків 2007-2008 р.н.. В змаганнях прийняли участь команди спортивних шкіл таких міст, як: Збараж, Скалат, Волочиськ, Підволочиськ та команда ФК "Чемпіон"  м.Тернопіль.  По завершенню змагань всі учасники  були нагородженні грамотами та цінними призами організаторами змагань - Підволочиською ДЮСШ ( директор Плюта І.І.), та службою з гуманітарних питань Підволочиської РДА(начальник Кирик Б.П.), а юним футболістам Підволочиської ДЮСШ селищний голова Підволочиськ  Віталій Геннадійович Дацко подарував комплект ігрової форми.