Відкрита першість Підволочиської селищної ради з футзалу 2017 року

Дата: 10.04.2017 11:31

Щонеділі на протязі 9-ти вихідних днів проходила  відкрита першість Підволочиської селищної ради з футзалу 2017 року. У змаганнях прийняли участь 30 команд. Півфінальні пари склали команди: с.Хмелиська 1- «Ветеран» (Підволочиськ) рахунок 3:4; с.Криве – с.Токи рахунок 3:2; у грі за 3 місце зустрілись команди с.Хмелиська 1 – с.Токи з рахунком 5:1 перемогла команда с.Токи. У фіналі зустрілись «Ветеран» (Підволочиськ) – с.Криве з рахунком 2:1 перемогу здобула команда «Ветеран» (Підволочиськ).

Команда переможець та команди призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів. Кращим воротарем змагань  визнано – Івана Якубця (с.Криве), кращим бомбардиром – Руслана Бабяка (с.Токи), кращим гравцем – Володимира Мотику («Ветеран» (Підволочиськ), кращий молодий гравець – Арсен Крупа (с.Полупанівка), самий досвідчений гравець – Ярослав Карнаух («Ветеран» (Підволочиськ).

Нагородження проводили Підволочиський селищний голова Віталій Дацко та директор КФСП «Колос» Іван Демчук.