Токівський замок зустрічає гостей

Дата: 22.08.2016 15:35

21 серпня у селі Токи відбулося свято замку «Токівський замок зустрічає гостей». Розпочалося святкування відправою священників,  молитвою за Україну та її народ, за мир та спокій на нашій землі.  Біля мурів старовинного замку зібрались керівники області, району, селищних громад, меценати, гості із навколишніх сіл, активну участь і допомогу в організації свята прийняв народний депутат Верховної ради М.Головко.  Відвідали свято делегація Підволочиської селищної ради на чолі з селищним головою В.Дацком. Токівчани радо зустрічали гостей хлібом і сіллю.

Зі словом-вітанням до гостей свята звернулася голова села Токи Яворська Г.В..  Відбулося нагородження Медалями «Учасник АТО»  жителів села Токи, які виконують службовий обов’язок захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни.

Продовжилося дійство концертною програмою. На сцені виступали мішані хори Токівського сільського будинку культури.

Активну участь у концертній програмі прийняв відділ культури Підволочиської селищної ради.

Були представлені хореографічні композиції ансамблю танцю «Пролісок», виступ народного інструментального ансамблю, тріо «Горлиця», народний аматорський жіночий вокальний ансамбль, читались гумористичні твори та поезії, виконувалось соло на саксофоні.

Під час проведення концерту проводились козацькі ігри, забави, відбувся лицарський турнір.   Токівчани радо частували  гостей козацькою кашею та юшкою, а народні умільці демонстрували та продавали свої вироби.

Свято проходило у веселій невимушеній атмосфері.