У неділю 17 вересня відбувся фестиваль-ярмарок «Жу-Жу-Жуків - фест», який був  створений в пам'ять про родину Лепких та їхню творчу діяльність. Саме у Жуків в цей день з’їхались творчі, обдаровані українці з усього галицького, подільського та карпатського краю.

Нашу громаду на цьому фестивалі представляли юні актори ДТК «Писанка» -  Інна Комар, Андріана Задорожна, Христина Біла під керівництвом режисера Ольги Кульбаби.

Юні актори гідно представили своє акторське мистецтво на сценічних підмостках Жукова, за що були високо оцінені журі та нагороджені: Інна Комар – одержала диплом І ступеня нагороди, та статуетку Богині Мельпомени; Андріана Задорожна – отримала диплом ІІ ступеня і статуетку Богині театру Мельпомени; Христина Біла отримала Гран-прі фестивалю конкурсу.