27 липня секретар селищної ради Богдан Воловський побував з робочим візитом в Білоберізькій сільській ОТГ, в рамках акції маршрут успіху об’єднаних територіальних громад організованих Тернопільським відділенням Асоціації міст України.

Особливу увагу громада звертає на благоустрій території та безпеку своїх мешканців. Гостям показали куточки якими пишаються. Більш гостро стоїть питання безпеки громади. У селі є невеличка власна пожежна частина. До найвіддаленішого села — 40 км, бездоріжжям добиратися майже годину. Присутнім громада розповіла і про інші успіхи та проекти, які вдалося реалізувати упродовж року. Найбільш дороговартісні - ремонти навчальних закладів, та доріг. Сільський голова переконаний, спільними зусиллями громади та за державної підтримки усе задумане втілять у життя.