Реалізація проектів Підволочиською ОТГ

Дата: 20.10.2017 12:07

Голова районної державної адміністрації Борис Онищук спільно з начальником управління містобудування та архітектури Тернопільської облдержадміністрації Володимиром Харченком та Підволочиським селищним головою Віталієм Дацком ознайомилися з ходом робіт на об’єктах соціальної інфраструктури Підволочиської ОТГ, що фінансуються з державного бюджету.
   Зокрема, оглянули хід робіт із реконструкції фасадів Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільного навчального закладу Підволочиської селищної ради, дитячої музичної школи ім. Леся Курбаса, загальної (комплексної)  реконструкції спортивної площадки Підволочиської  ЗОШ І-ІІІ   ступенів та реконструкції дах будівлі  дитячо-юнацької   спортивної школи.
     Капітальний ремонт Підволочиського дошкільного навчального закладу Підволочиської селищної ради з впровадженням енергозберігаючих заходів утеплення огороджуючи конструкцій за адресою - смт. Підволочиськ, вул.П.Мстислава 103.- вартість проекту 1485 тис.грн.
     Реконструкція фасадів Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул..Д.Галицького 90 в смт.Підволочиськ Тернопільської області. Вартість проекту 2382,5тис.грн.
Загальна реконструкція спортивної площадки Підволочиської ЗОШ І-ІІІступенів по вул. Морозенка,8 в смт.Підволочиськ Тернопільської обл. Вартість проекту 2815,075тис.грн.
Реконструкція будівлі спортивного залу ДЮСШ (реконструкція даху) по вул. Д.Галицького,66 в смт Підволочиськ Тернопільської області. Вартість проекту 920,236тис.грн.
    Капітальний ремонт покрівлі даху та фасадів будівлі Підволочиської дитячої музичної школи ім. Леся Курбаса в смт. Підволочиськ по вул. Шевченка,18. Вартість проекту 1365,3тис.грн.