25 липня 2016 року в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програмами польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD) відбулося наступне засідання робочої групи із стратегічного планування розвитку Підволочиської громади.

Модератором був Ігор Гірчак, яким було презентовано результати опитування мешканців та підприємців громади, з  метою з’ясування їх бачення подальшої стратегії розвитку громади.

Основою для роботи робочої групи були результати проведеного анкетування серед мешканців усіх населених пунктів, що увійшли в Підволочиську громаду. Отримані результати проведеного опитування стали базовою основою при підготовці стратегічного плану розвитку нашої громади який в підсумку дасть можливість пересічному громадянину побачити майбутнє свого населеного пункту як в короткотривалі так в довготривалі перспективі.