26-27 березня 2016 року у спортивному залі Підволочиської ДЮСШ, відбувся 5-й традиційний Турнір з міні – футболу під назвою «Кубок Збруча» серед сільських команд Підволочиського та Волочиського районів. 8 кращих команд обох районів утворили 2 групи по 4 команди. Група «А» - Маначин, Кам’янки, Богданівка, Клиники. Група «Б» - Поляни, Криве, Староміщина, Бронівка.

26 березня команди цих груп, змагались за вихід у наступне коло Турніру.

По дві кращі команди – склали півфінальні пари. Півфінальні і фінальні ігри відбулися 27 березня.

Півфінали:

1 Богданівка - Бронівка рахунок гри 3:2

2 Криве – Кам’янки  рахунок гри 3:2

У «Кубку Збруча» з волейболу серед сільських чоловічих команд Підволочиського та Волочиського районів змагатимуться – Качанівка, Голотки, Городниця і Колодіївка. Цього року змагання відбудуться у м. Волочиськ. Команди Волочиського району визначаться за 2 тижні.