Презентація технічної творчості Підволочиської СЮТ приурочена Дню захисника України

Дата: 14.10.2017 12:21

13 жовтня на Підволочиському стадіоні "Колос" відбулася презентація технічних видів спорту Підволочиської станції юних техніків приурочена Дню захисників України. В програмі були представлені показові повітряні бої кордових моделей класу F-2D, запуск ракет, заїзди гоночних автомобілів "РАЛЛІ", запуск моторів автомоделей, заїзд картингів, полювання на "лисиць".
   В Підволочиськ завітали майстер спорту, член збірної України, призер кубку світу в класі авіамоделей F-2D (повітряний бій) - Андрій Луцик, майстер спорту, призер чемпіонату України в класі авіамоделей F-2D (повітряний бій) - Віктор Левицький, переможець "Кубку Карпат" в класі авіамоделей із двигуном 1,5 кубічних сантиметрів (повітряний бій) - Сергій Маряш, автомоделісти - Арсен Ясінський та Назарій Парубій, а також переможці змагань серед юніорів в класі моделей F-2D (повітряний бій).
   На святі виступив директор Підволочиської СЮТ Євген Круковський та селищний голова Віталій Дацко, який привітав присутніх із святом Покрови, Днем українського козацтва та Днем захисника України, які відзначаються 14 жовтня та подякував організаторам дійства, що створили незабутні враження для школярів та дорослих, які побачили прекрасну підготовку вихованців СЮТ та досвідчених спортсменів.