1 вересня в школах  Підволочиської громади  пройшло Свято першого дзвоника.  З самого ранку вулиці селища і сіл заполонили усміхнені діти у вишиванках, адже для багатьох школярів приходити на День знань  до школи у такій формі одягу вже стало традицією. В цей день урочисті лінійки та перші уроки пройшли у всіх школах України. Тематикою  перших уроків була  «Щоб у серці жила Україна».

Школи  відвідали представники нашої громади. Вони привітали вчителів з початком навчального року та висловили слова подяки за щоденну напружену працю, побажали щоб їхня мудрість та велич душі залишалися з вихованцями на все життя.

Також привітали першокласників та учнів шкіл  і висловили побажання їм щоб першовересневе свято було сонячним, несло добрий настрій в кожну школу, кожну родину. Нехай новий навчальний рік стане для кожного з них благодатним і щедрим, успішним і творчим на нові досягнення.

1 вересня в Підволочиській ЗОШ І-ІІІ ст.

1 вересня в селі Галущинці

1 вересня в селі Клебанівка