Голова Підволочиської об’єднаної територіальної громади Дацко Віталій Геннадійович в день св. Миколая взяв участь у дійстві «Даруймо тепло доброти» для дітей-сиріт, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО, дітей-інвалідів та дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, яке проходило у будинку культури. Близько 200 дітей соціальних категорій з Підволочиської гімназії ім. Івана Франка та Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. отримали солодкі подарунки, спонсорами яких стали приватні підприємці селища. А по всій об’єднаній громаді  більше ніж 800 дітей  в День св. Миколая були обдаровані подарунками за сприяння приватних  підприємців та сільськогосподарських підприємств.

По завершенню свята на центральній площі Підволочиська під дитячі хороводи уже традиційно розпочалися новорічні святкування, а урочистою хвилюючою миттю було запалення вогнів на головній новорічній ялинці селища.

Окрім того 16 грудня 18 дітей, учасників АТО сіл Кам’янки, Мовчанівки та Хмелиська взяли участь у святковій програмі «Миколай дарує радість», що проходила в Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки. Дітей атовців чекають і інші святкові дійства в області за участю обласної державної адміністрації, благодійних фондів та обласної спілки атовців.

Підволочиська селищна рада і комунальне підприємство «Милосердя» висловлює подяку меценатам, спонсорам та благодійникам за сприяння у проведенні свята до Дня св. Миколая для соціальних категорій нашого селища. Цього року нашими благодійниками були: приватні підприємці Зуб  О.М., Капелусь О.О., Лукасевич В., Збрик О.Т., Коваль М.М. (аптека), Кузь Л.М. (м-н «Ерудит»), Стецюк І.В. (м-н «Центральний»), Боднар О.І. (м-н «Снєжка»), Пакуляк Ю.В. (аптека), Остафійчук Б.З., Остафійчук І.Б. (м-н «ВітаЛюкс»), Білоус Н.М. (м-н «Вікторія»), Бунт М.Є. (м-н «Олімп»), Дулеба Л.М. («Ескоріаль»), Бойко І.Я. (м-н «Презент»), Купрієнко В.І. (м-н «Валерія»), Кельнер В.Б. (м-н «Арскераміка»), ТВЗ «Крок» (м-н-гуртовня), міні-маркет «Наш край», ПП Турчин (гуртовня), Шкуренко П.В. (м-н «Асорті»), Йосик О.В. (м-н «Орбіта»),  Гусейнов Т.Ф.  (ТЗоВ «Заготсервіс»), Яворський В.І. «Млинівці», ПП Перкач М. М., Крохмалюк О.В. (м-н «Мінімаркет»).

Нехай Господь віддячить Вам за добрі діла сторицею. Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, довголіття, світлих і радісних днів зігрітих людською любов’ю та Божою благодаттю.