Змагання з футболу в рамках ХХІ Спортивних ігор школярів

Дата: 01.11.2016 12:37

Завершились змагання з футболу в рамках  ХХІ Спортивних ігор школярів Підволочищини 2016-2017 навчального року.

11 жовтня відбулися півфінальні ігри. Вони завершились з такими  результатами: Гімназія ім.І.Франка (Шумський Л.Б.) - Оріховецька ЗОШ І-ІІІ ст. (Полухін В.І.) 7:0, Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст. (Дрейко С.М.) - Скориківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Гапанович І.В.) 7:2.

Фінальні ігри відбулися  18 жовтня. У матчі за 3-4 місця зустрілись юні  футболісти  з Оріховець та Скориків. Перемогу здобула команда  Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст.  з рахунком  6:1. У фінальній зустрічі команда Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. перемогла команду Гімназії  ім.І.Франка з рахунком 4:0. Змагання  судили Луцик Б.І., Колотій В.М.

Завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Кирик Б.П. Підволочиської РДА нагородив всіх призерів командними та особистими грамотами, а переможців ще кубком від Підволочиської селищної ради.

На фото: переможці   -  команда  Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст.