Свято Стрітення Господнього у селах громади

Дата: 19.02.2018 12:38

На свято Стрітення Господнє у селах Підволочиської громади за українськими старовинними традиціями відбулися святкування. Так, у селі Качанівка під керівництвом старости села Любові Пастер та директора сільського будинку культури Володимира Мокрія відбувся тематичний концерт за участю аматорських колективів села.

В селі Кам'янки художній керівник сільського будинку культури Любов Кузьміна та староста села Андрій Реус разом з аматорами майстерно підготували і показали жителям звичаї та традиції проведення  українських вечорниць.

А в селі Чернилівка  18 лютого за ініціативи завклубу Володимира Овчінкіна  та старости села Ольги Липки відбулося театральне дійство "Вечорниці по-сучасному"  у якому взяли участь місцеві аматори.

На цьому заході були присутні: селищний голова Віталій Дацко та заступники Іван Осадчук і Володимир Витрикуш.