У неділю 19 листопада  у селі Кам’янки відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства.  Гостинна кам’янківська земля радо зустрічала гостей і вітала своїх невтомних трудівників, які щодня з натхненими душею руками і з великою любов’ю  до землі-годувальниці забезпечують добробут держави і жителів нашої громади.

На урочистостях були присутні: селищний голова -  Віталій Дацко, заступник селищного голови - Володимир Витрикуш, старости сіл - Андрій Реус, Іван Басюк, генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» -  Петро Михайлишин, директор ТОВ «Агрофірма «Медобори» - Юрій Коваль, заступник директора  ТОВ «Агрофірма «Медобори» - Уляна Хом’як-Антонюк,  генеральний директор «Агрохолдингу 2012» -  Василь Мороз.

Свято розпочалося з божественної літургії, яку відправив отець Андрій  в храмі Архистратига Михаїла в селі Кам’янки.

Після цього усі запрошені оглянули соціальні об’єкти села і привітали працівників сільськогосподарської сфери з їх професійним святом, подякували за їх таку важливу, щоденну працю, побажали міцного здоров’я, натхнення, високих врожаїв та вручили нагороди кращим працівникам.

Закінчилося дійство святковим концертом під керівництвом художнього керівника Кам’янківського будинку культури  Любові   Кузьміної, та професійних артистів Гриця Драпака і Павла Доскоча.