Святковий концерт до Дня працівників освіти

Дата: 29.09.2017 12:41

28 вересня о 14:00 в  Підволочиському будинку культури відбувся святковий концерт приурочений Дню працівників освіти. У цьому році вперше на це свято з’їхались освітяни з усіх громад.

Вітали присутніх у залі  начальники відділів освіти з усіх громад: Світлана Мотика, Тетяна Добенька,   Ганна Кузьмін, Тетяна Дячук, також  усіх привітав зі святом  В.о. Підволочиської районної організації  профспілки працівників освіти Анатолій Павлів.

До слова був запрошений голова Підволочиської громади Віталій Дацко,  який також привітав усіх присутніх у залі з їх професійним святом та висловив усім освітянам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Продовжилось дійство святковим концертом Настасівських музиків та виступом співака Василя Хлистуна.