Відзнака знайшла героїв

Дата: 26.01.2018 12:42

За ініціативи депутатів  Підволочиської селищної ради та  голови обласної організації жінок України Орисі Березюк до голови обласної ради Віктора Овчарука за поданням Підволочиського селищного голови Віталія Дацка було представлено до нагородження   жителів села Рожиськ Бернадина М.І. та  Цимбала Й.М. за проявлену хоробрість, громадську свідомість  та відвагу, проявлені під час порятунку потопаючих людей.

24 січня 2018 року Підволочиський селищний голова Віталій Дацко,  заступник селищного голови Володимир Витрикуш та староста села Рожиськ  Олег Романюк  вручили  жителям  села Рожиськ  Бернадину Миколі Івановичу та  Цимбалу Йосифу Михайловичу  грамоти Тернопільської обласної ради:  «За особисту хоробрість, громадську свідомість  та відвагу, проявлені під час порятунку потопаючих людей».