«Афганістан – ти серця мого біль»

Дата: 15.02.2017 12:43

15 лютого, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав . 28 років тому в Афганістані закінчилась десятилітня військово – політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160  375 військовослужбовців з України.

Вшанування учасників бойових дій розпочалося в Підволочиську на Меморіалі Слави  хвилиною мовчання та панахидою яку провели священики Підволочиської громади. Селищний голова  Віталій Дацко разом з головою районної ради Ігорем  Монартовичем  та заступником голови РДА Назаром Біликом поклали квіти до меморіалу вшанування воїнів афганців Підволочиського району. Після заходів на Меморіалі воїни-інтернаціоналісти відвідали село Токи де віддали шану побратиму, загиблому в Афганістані, Євгену Марчуку.

Завершилися заходи концертом аматорів Підволочисько РБК та спільним обідом в Підволочиському територіальному центрі соціальних послуг.