14034985 514470848743876 2317314922777912733 n

22 серпня 2016 року в залі засідань Підволочиської селищної ради в.о. начальника Підволочиського бюро правової допомоги Андріана Левак взяла участь у 13 сесії селищної ради під головуванням селищного голови Віталія Дацка.

Сесія відбулась за участі депутатів селищної ради та старост сіл Підволочиської об'єднаної територіальної громади, керівник бюро довела до відома присутніх інформацію про відкриття бюро правової допомоги, ознайомила з основними завданнями, функціями та принципами роботи.

Зокрема, Андріана Левак проінформувала присутніх, що з 1 вересня 2016 року в смт.Підволочиськ розпочне свою роботу Підволочиське бюро правової допомоги, який є  структурним підрозділом Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правої допомоги, основними завданнями якого є:

- правопросвітництво на рівні територіальної громади;

- надання безоплатної первинної правової допомоги (юридичних консультацій);

- забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень);

- безпосереднє здійснення представництва інтересів клієнта у суді, складання процесуальних документів;

- забезпечення доступу до електронних сервісів Мін'юсту.

14080022 514470852077209 4227791035163850636 nКожен житель Підволочиського району зможе отримати необхідні юридичні консультації та роз’яснення з правових питань, звернувшись в бюро правової допомоги, а соціально незахищені верстви населення, визначені в Законі України “Про безоплатну правову допомогу” - безоплатну вторинну правову допомогу (здійснення представництва в суді, складання процесуальних документів). Також громадяни, які звертатимуться в бюро будуть забезпечені доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції України, де зможуть отримати необхідні дані (витяги, довідки, виписки).

Крім того, присутніх ознайомлено із запровадженням пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Звернутись до Підволочиського бюро правової допомоги можна буде за адресою: смт. Підволочиськ, вул. Данили Галицького, 80. т. 097 87 36 555