Робочий візит у села громади

Дата: 26.01.2018 12:49

25 січня з  метою організації та виконання соціально - економічного розвитку громади  на 2018 рік  селищний голова Віталій Дацко та заступник селищного голови Володимир Витрикуш з  робочим візитом відвідали села громади де обговорили перспективи на майбутнє соціально - економічного розвитку громади.

Зокрема в селі Хмелиська разом із старостою села Іваном Басюком було погоджено організаційні питання по ремонту місцевого клубу, а у селах  Кам’янки та Богданівка разом  зі старостами сіл Андрієм Реусом, Ігорем Царем та директорами шкіл Оксаною Кучеравенко та Галиною Вучкан обговорили встановлення спортивних майданчиків зі штучного покриття, для футболу та фізичної культури школярів та жителів сіл. Дані проекти планують реалізувати у 2018 році.