ЗОШ І-ІІІ ст.

Відбулись  змагання з настільного тенісу серед  ЗОШ І-ІІІ ст.  в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року. 14 лютого у спортивному залі  Підволочиської гімназії ім. І.Франка змагались 6 команд. В підсумку серед дівчат перемогли юні тенісистки зі Скориківської ЗОШ –Мартинюк І. та Хомик С. Другими стали дівчата з Н.Села-Радзіх Д. та Семенюк В. Третє місце зайняли дівчата з  Підволочиської ЗОШ - Антонюк С. та Драганчук К. Серед юнаків перемогу здобула команда   Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст.  у складі Баньківського М. та Станкевича М. Другі хлопці з Н.Села. - Липка Т. та Самотіс П. Треті юнаки зі Скориківської ЗОШ - Рудик О. та Курніцький А. У загально - командному заліку третє місце посіла команда Новосільської ЗОШ( вчитель - представник  Липка Б.Є.) Перше місце поділили тенісисти з Підволочиської ЗОШ (Дрейко С.М.,Панчук А.Є.) та Скориківської ЗОШ (Гапанович І.В.). Слід відзначити також команди з Кам'янок, Іванівки та Токів.

ЗОШ І-ІІ ст.

15 лютого у Підволочиської гімназії ім. І.Франка  відбулись  змагання з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІ ст.  в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року.  Взяли участь 8 команд. В підсумку серед хлопців перемогу здобув Шепітько В. з Лозівки. Другим став Потіха В. з Медина, третім Василишин М. з Хмелиська. Серед дівчат перше місце поділили Місик С. та Лошкобанова С. із Мединської ЗОШ. Другою стала Колодій Н. з НВК «Богданівський  ЗНЗ ІІ ст.-ДНЗ», третьою Чернецька В. з НВК «Мовчанівський  ЗНЗ ІІ ст.-ДНЗ». В командному заліку перемогу здобула команда Мединської ЗОШ І-ІІст. (вчитель представник  Мотика В.Я.) . Друге місце у НВК «Лозівський  ЗНЗ ІІ ст.-ДНЗ» (Поліщук О.Б.), третє у НВК «Богданівський  ЗНЗ ІІ ст.-ДНЗ» (Кравчук М.М.) Слід відзначити також команди з Мовчанівки,    Супранівки, Турівки, Хмелиська та Клебанівки. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.