Відділ сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту  населення Підволочиської селищної ради за сприянням відділу сім’ї та молоді  обласної державної адміністрації  22 березня 2017 року провів семінар-тренінг для дружин воїнів АТО «Гармонійна я – благополучна сім’я».

З вітальним словом виступили голова Підволочиської селищної ради Віталій Дацко та головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді облдержадміністрації Оксана Шуль.

Духовні настанови надав декан УГКЦ Підволочиського району отець Михайло Валійон.

У роботі тренінгу взяла участь головний редактор Івано-франківського християнського журналу «Слово», консультант у методі позитивної психотерапії, тренер – Уляна Андрусів.

В ході тренінгу обговорювали питання про покликання бути жінкою, роль жінки в сім’ї, адаптацію і реадаптацію сімейної системи до військових дій в Україні, врегулювання емоцій та ін. Психотерапевтом – тренером У.Б.Андрусів було надано ряд практичних порад дружинам воїнів АТО у буденному  сімейному житті.

Заступник селищного голови Володимир Витрикуш висловив подяку організаторам і учасникам семінару-тренінгу.