Спортивні ігри школярів

Дата: 23.11.2016 13:15

Відбулись  змагання з волейболу серед  дівчат ЗОШ І-ІІІ ст.в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2016-2017 навчального року. 9 листопада у спортивних залах  Підволочиської гімназії ім. І.Франка точились волейбольні баталії. Спочатку  команди були поділені на дві групи по три команди. Потім відбулись стикові матчі. В підсумку зафіксовані такі результати: гра за 5-6 місця - Підволочиська гімназія ім.І.Франка- Скориківська ЗОШ І-ІІІ ст 0:2 . У матчі за 3-4 місця зустрілись юні  волейболістки  з Новосільської ЗОШ та Підволочиської ЗОШ. Перемогу здобула команда Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель представник Липка Б.Є.)  з рахунком  2:1.

У фінальній зустрічі команда Оріховецької ЗОШ І-ІІІ ст.  у впертій боротьбі перемогла команду Качанівської ЗОШ І-ІІІ ст.(Паньків Г.М.) з рахунком 2:0 (25:23; 25:23). Слід відзначити, що оріховецькі  волейболістки під керівництвом Полухіна В.І. неодноразово за останні  роки ставали чемпіонками району. Збірна команда  буде захищати честь Підволочиської  громади  на обласних змаганнях. Змагання судили Луцик Б.І, Шумський Л.Б, Плюта І.І.. Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.

На фото: переможці змагань команда Оріховецької ЗОШ