Обласні змагання школярів

Дата: 23.11.2016 13:16

За останні два місяці відбулось ряд обласних змагань серед школярів. Зокрема наші юні спортсмени  брали участь в змаганнях з футболу, гандболу, футзалу, волейболу, настільного тенісу. Найкращого результату досягли наші гандболістки. 11 листопада в місті Тернополі в обласних змаганнях з гандболу серед дівчат 2003 року народження і молодших команда Підволочиської ДЮСШ стала бронзовими призерами, посівши третє місце. Пропустили вперед тільки дівчат з Ланівців (2 місце) та сильну команду обласного центру (1 місце). Всі призерки нагородженні  особистими  грамотами. Команду готували тренери-викладачі Гладин А.Б., Плюта І.І..

У відбіркових змаганнях з футболу настільного тенісу, волейболу серед дівчат та футзалу серед юнаків наші команди не змогли пробитися у фінальні частини змагань , де розігруються призові місця. Слід відзначити волейбольну команду дівчат, яка впевнено обігравши команду міста  Шумська, у вирішальній зустрічі за вихід у фінальну частину поступилася сильній команді міста Тернополя. Команду дівчат готував Полухін В.І.

На фото :  команда Підволочиської ДЮСШ