28  серпня селищний голова В.Дацко та заступник селищного голови В.Витрикуш відвідали села Качанівка та Іванівка де проходили заходи до 25 річниці Дня Незалежності. В Качанівці відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика. Селищний голова та староста села Л.Пастир привітали всіх присутніх з Днем Незалежності України та урочисто відкрили дитячий майданчик в сільському парку. На святі був присутній депутат селищної ради від села  Качанівка Ю.Гринда.

В селі Іванівка відбувся концерт місцевих аматорів до 25-ї річниці Дня Незалежності. З привітанням до жителів села звернувся селищний голова В.Дацко та староста В.Стельмах. На святі була присутня депутат селищної ради від села Іванівка М.Кузьмін,  яка також привітала гостей та жителів із святом.