Свято з нагоди дня ветерана та дня людей похилого віку відзначили у відділенні стаціонарного догляду с.Галущинцях територіального центру надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради. Учні Галущинецької школи привітали зі святом мешканців закладу. Приємним сюрпризом для людей поважного віку  було вручення подарунків, прозвучали слова вдячності та море теплих слів.

До мешканців закладу  з словами  вітання  звернулися -  голова селищної ради Віталій Дацко, староста села Михайло Схаб, заступник селищного голови з питань діяльності ради Володимир Витрикуш, а також директор територіального центру надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради Оксана Капелусь  та побажали їм міцного здоров’я, добра, щастя, радості, довголіття, миру та злагоди.

Фото без опису      Фото без опису