Ремонтні роботи продовжуються

Дата: 20.09.2017 13:23

На протязі останньої декади серпня та початку вересня в Підволочиській об'єднаній територіальній проходять ремонтні роботи по Підволочиську та селах громади. Розпочалися роботи по використанню державної субвенції в селі Галущинці, ремонт будинку культури та Підволочиській музичній школі. В селі Староміщина завершуються роботи по підведенню водопроводу до місцевої школи. В селі Жеребки встановлено більше 100 м.кв. бруківки біля адміністративного приміщення села та місцевого дитячого садочка. Організовано роботи по влаштуванню переходу між вулицями Корольова та Мазепи, для зручного переходу жителям цих вулиць.

На території Підволочиського УЖКГ проходять роботи по ремонту покрівлі даху складу, який був пошкоджений внаслідок несприятливих погодніх умов.