Фото без опису     25.04.2016 року в Підволочиську перебувала делегати благодійного фонду «Світ дітей»

Благодійний фонд «Світ дітей» працює з 2004 року під керівництвом директора Цицик Люби Андріївни. В Підволочиську фонд працює на базі «Будинку Школяра» під керівництвом пані Марії Шпинди.

Діти отримують допомогу квартально у вигляді продуктів харчування, миючих засобів, предметів домашнього вжитку, шкільного приладдя, одягу, медичних послуг та багато іншого.

Фото без опису   Окрім основної спонсорської допомоги, у фонді реалізуються наступні програми: Спеціальні кошти, Подарунки з каталогу, Гранти, Громадянський проект, Допомога у разі критичної потреби, які забезпечують розвиток громад та особистостей.