Робочий візит в село Галущинці

Дата: 02.02.2018 14:23

2 лютого селищний голова Віталій Дацко, заступник голови Іван Осадчук, начальник  відділу освіти селищної ради Світлана Мотика з робочим візитом відвідали село Галущинці. Обговорили із старостою села Михайлом Схабом, та директором місцевої школи Олександром Серветником місце розташування для будівництвом спортивного майданчика зі штучним покриттям в школі. Разом із депутатом селищної ради Оксаною Капелусь зустрілися з місцевим активом по організації роботи закладів села Галущинці, благоустрій села, обговорили проблемні питання, реалізація проектів соціально-економічному розвитку села, які будуть вирішуватися в 2018 році.

Також передали в місцеву школу шкільне обладнання від реалізації проекту співпраці з районним відділенням Червоного Хреста.