3 жовтня селищний голова Віталій Дацко та заступник селищного голови Іван Осадчук побували на об'єктах де проходять будівельно-ремонтні роботи.
   В Підволочиській ДЮСШ розпочали ремонт спортивного залу.  З в.о. директора спортивної школи, тренерами та підрядником робіт обговорили об'єм та якість робіт. В Підволочиську по вул. Надзбручанська проходить капітальний ремонт вулиці за рахунок державної субвенції. З підрядником було узгоджено дотримання робіт згідно проектно-технічної документації.
   За ініціативи старости села Ігоря Гурина та сприяння заступника селищного голови Івана Осадчука в с.Мислова біля каплички було встановлено декоративну огороджу. Благоустрій біля каплички буде продовжено.
   В с. Іванівка разом із старостою села Віктором Стельмахом відвідали місцевий ФАП, де було проведено воду та водовідведення. Узгодили підведення газу та встановлення конвектора. А на встановленому дитячому майданчику обговорили продовження благоустрою території майданчика.