27 лютого за сприяння деФото без описупутата обласної ради Самсоненка О. Ф. в Підволочиську працювала група ландшафних дизайнерів з м. Києва. Наталя Василівна із своїм помічником та селищним головою Дацко В.Г., заступником селищного голови Мельничуком С. А., начальником УЖКГ Гисою Б. М. обстежили значні ділянки в селищі: в' їзд в Підволочиськ, біля пам'ятників Незалежності та Т.Г.Шевченка, центральний майдан, старий та молодий парк, дитячий майданчик та інші території для підготовки проектних пропозицій благоустрою та ландшафного дизайну даних територій. Після надання проектних пропозицій селищна рада планує провести громадські слухання для їх обговореня. Також зацікавлених осіб та громадських активістів просимо подавати свої проектні пропозиції до селищної ради інспектору з благоустрою Гацу Б.М., які також будуть приймати участь в обговоренні.