Дата: 19.06.2017 14:45

18 червня в селі Іванівка відбувся Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед ветеранів спорту пам’яті героя Віктора Пунди. На відкритті побував селищний голова Віталій Дацко, староста села Іванівка Віктор Стельмах, директор школи села Іванівка Людмила Свистун, які звернулися з вітальними словами до учасників та глядачів, тоді разом з капітанами команд  поклали корзину з квітами  до могили героя  Віктора Пунди.

Змагання відбувалися за участю шести команд з сіл - Погірці (Самбірський р-н, Львівська обл.), Богданівки, Полупанівки, Іванівки,  м.Волочиська і команда Новосільщини.

6-5 місця поділили між собою команди Богданівки та Новосільщини;

4 місце зайняла команда Іванівка;

3 місце у команди Погірці;

2 місце у команди Волочиська;

Переможцем турніру стала команда села Полупанівки.

Команди призери та переможець були нагороджені грамотами та кубками відповідних ступенів. Також, грамотами та призами були відзначені кращі гравці змагань. Нагородження проводили організатори і судді  турніру Михайло Беринда, Богдан Луцик, Віктор Булатов, Ярослав Боднар та Богдан Гаврилюк.