Підготовка проектів соціально-економічного розвитку громади на 2018 році

Дата: 26.01.2018 14:48

26 січня Підволочиський селищний голова Віталій Дацко разом із заступником селищного голови Степаном Мельничуком, начальником Підволочиського УЖКГ Богданом Гисою та начальником відділення ДСНС Петром Савичом і директором комунального підприємства «Колос»  Іваном Демчуком провели робочу зустріч по питанню санітарної очистки насаджень тополь по вулиці Патріарха Мстислава, які знаходяться в аварійному стані та  несуть небезпеку для пішоходів та транспортних засобів селища.

На виконання соціально-економічної програми розвитку громади  на 2018 рік  селищний голова Віталій Дацко разом  з директором комунального підприємства  «Колос»  Іваном Демчуком обговорили пропозиції до проекту реконструкції спортивного майданчика зі штучним покриттям в Підволочиську  для гри в теніс, які будуть реалізовані в даному проекті. Проект буде реалізовуватись протягом 2018 року.