Привітання довгожителя громади з 105-ти літнім ювілеєм

Дата: 08.12.2017 14:49

У понеділок 4 грудня Микола Тимчук, який є жителем села Мовчанівка відзначив свій 105-ти літній ювілей. На долю чоловіка випало чимало життєвих випробувань – зазнав голоду й холоду, пережив війну. Йому пощастило стати свідком становлення незалежної України. Свій віковий ювілей пан Микола зустрів у колі рідних і близьких людей.

З нагоди поважної дати іменинника вітали: голова Підволочиської громади – Віталій Дацко, перший заступник голови - Степан Мельничук, староста сіл Кам’янки, Мовчанівка – Андрій Реус та заступник директора  ТОВ «Агрофірма «Медобори» - Уляна Хом’як-Антонюк.

У своєму привітанні голова громади Віталій Дацко побажав ювіляру міцного здоров'я, благополуччя, мирного неба над головою та ще довгих років життя.