Фото без опису         Одне із найголовніших державних свят, яке укріплює націю, виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення й майбутнє, відзначили в Підволочиській громаді.

Молебнями за збереження суверенітету України та її цілісності розпочалось відзначення 26-ї річниці Незалежності у Підволочиській громаді.  Ранкова програма святкового дня  розпочалася спортивними змаганнями серед юнацтва.

Мальовнича наша земля, щедра хлібом насушним, зігріта крилатою піснею, а ще - благословенна людською гостинністю, післяобідньої пори розважальні заходи перемістилися на центральну площу селища де старости сіл  нашої громади   представляли вироби народних умільців і частували усіх присутніх  на святі - від старого до малого смачними стравами.

Фото без опису   Особливого колориту святкуванню додавали й різноманітні виставки, зокрема - виробів декоративно-прикладного мистецтва авторства відомого в селищі умільця Миколи Жигальського.

Участь у оглядинах взяли   голова громади Віталій Дацко, депутат Верховної Ради Михайло Головко,  а також уся чимала глядацька аудиторія.

Опісля смачного частування, спільним виконанням Гімну України, розпочався святковий концерт, приурочений до Дня Незалежності, який представляли кращі творчі колективи  нашої громади. Впродовж майже двох годин сузір'ям талантів, немов дорогоцінними коштовностями, переливалась головна  сцена: кожен наступний виконавець дивував глядачів красивою піснею, запальним танцем, наживо зіграним акордом. І ті віддячували артистам гучними оплесками та гарним настроєм.

До привітального слова з нагоди свята були запрошені голова громади Віталій Дацко, голова районної ради Ігор Монартович та заступник голови районної адміністрації Олександр Войціховський.

У своєму вітальному слові Віталій Дацко наголосив, що нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу, а це велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. Побажав усім щоб у їхніх серцях завжди жила віра, надія і любов до рідної землі додавалася енергія, снага і впевненість  у власних силах і переконаннях.

І пригостив усіх присутніх запашним короваєм нового урожаю.

Довгоочікуваним моментом концерту стала зустріч жителів Підволочиської громади  з академічним ансамблем народної музики Тернопільської обласної філармонії «Візерунок», які подарували нашій публіці розкішний музичний букет зібраний з їхніх  кращих творчих номерів.

Святкування Дня Незалежності України закінчилось традиційно – дискотекою для молоді громади.