04 лютого в селах Підволочиської об'єднаної  територіальної громади Бонданівка та Кам'янки відбулися сходи жителів даних сіл.
   На зборах був присутній та виступив селищний голова Віталій Дацко, заступник селищної голови Іван Осадчук, старости сіл Ігор Цар та Андрій Реус, депутати селищної ради обраних від сіл Богданівка, Кам' янки та Мовчанівка.
    На зборах були розглянуті питання виконання соціально-економічному розвитку сіл у 2017 році та плани реалізації проектів на 2018 рік, проблемні питання сіл: якість стану доріг, водопостачання, збір сміття, автобусне сполучення, благоустрій сіл, підготовку до медичної реформи та ряд інших питань життєзабезпечення жителів даних сіл та громади в цілому.