29 вересня в Галущинецькій школі  відбулося урочисте свято до Дня працівників освіти. Учні привітали своїх вчителів святковим концертом, з невимушеною радісною атмосферою. Адже, це улюблене свято не тільки вчителів,   а й учнів.  Це день квітів, привітань.

На свято завітали селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови з питань діяльності ради Володимир Витрикуш, начальник відділу освіти Підволочиської громади Світлана Мотика та  директор Територіального центру надання соціальних послуг Підволочиської громади Оксана Капелусь.

Гості свята із щирими і теплими словами вітання звернулися до педагогів, подякували їм за творчу працю, високу професійну майстерність. Побажали їм міцного здоров’я, благополуччя,  творчої наснаги, нових педагогічних звершень.