Свято Дня комунальника

Дата: 17.03.2017 15:33

19  березня своє професійне свято будуть  відзначати працівники житлово-комунального господарства України. Урочистості з нагоди Дня комунальника в Підволочиську  відбулися напередодні – у п’ятницю, 17 березня в приміщенні УЖКГ.  Працівників житлово-комунального господарства із професійним святом привітав селищний голова  Віталій Дацко. У своєму виступі він проаналізував роботу УЖКГ за поточний рік,  окреслив плани та цілі на майбутнє. Акцентував увагу на  необхідності  та відповідальності  працівників даної професії для покращення добробуту жителів нашої громади. Кращі працівники сфери були нагороджені грамотами за сумлінну працю.  На заходах були присутні перший заступник селищного голови Степан Мельничук та заступник селищного голови Іван Осадчук.