Щонеділі, починаючи з 12 листопада по 24 грудня тривав відкритий «Кубок мера» Підволочиської ОТГ з футзалу. В змаганнях приймали участь 26 команд Підволочиського району. У вирішальний день змагань, у півфіналах зустрілися команди сіл Кривого та Дорофіївки і Богданівки та Городниці. Кращими виявилися команди Дорофіївки та Богданівки. У грі за третє місце команда Кривого перемогла команду Городниці. Фінальна гра між командами сіл Дорофіївки і Богданівки завершилася нічиєю. У серії післяматчевих пенальті кращою виявилась команда села Дорофіївки.

   Кращим представником команди визнано - Андрія Флінту з Дорофіївки, кращим ветераном турніру – Бориса Муляра з Підволочиськ, кращим молодим гравцем – Миколу Тихоліза з Городниці, кращим бомбардиром Степана Римара з Богданівки, кращим воротарем – Бориса Янчука з Дорофіївки. Кращий гравець «Кубку мера» з футзалу 2017 року Віталій Солтис з Богданівки.

    Нагородження проводив селищний голова Віталій Дацко. Команда села Городниці, яка зайняла 4 місце нагороджена грамотою та кубком. Команди призери сіл: Кривого і Богданівки та переможець «Кубку мера» нагороджені грамотами, кубками та медалями відповідних ступенів. 

    Після закінчення відкритого «Кубку мера»  відбулася відкрита першість Підволочиської селищної ради з футзалу 2017 року серед ветеранів (40+). У змаганнях приймали участь такі команди: 6-5 місце поділили  Іванівка та Богданівка, 4 місце у села Полупанівки, 3 місце у Новосільщини. У фінальній грі зустрілися команди міста Волочиська і селища Підволочиська. З рахунком 2:1 перемогу святкували Підволочиські футболісти.

  Команди призери та команда переможець нагородженні кубками та грамотами відповідних ступенів. Нагородження проводили Віктор Булатов та Богдан Луцик.