ВІДКРИТИЙ «КУБОК МЕРА» ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ ОТГ З ФУТЗАЛУ 2017 РОКУ

Дата: 13.11.2017 15:35

12 листопада розпочався відкритий «Кубок мера» з футзалу 2017 року.  У змаганнях беруть участь 25 команд об’єднаних територіальних громад та село Токи Підволочиського району.

2 - з Новосільської, 3 –  Скориківської, 6 –  Скалатської, 14 – Підволочиської  та команда с.Токи. Разом 26 команд.

Учасників двох перших ігор (Рожиськ-Дорофіївка, Лозівка-Криве) привітав з початком футзального сезону і відкриттям «Кубку мера» Підволочиський селищний голова, голова районної федерації футболу Віталій Дацко, який побажав цікавої, справедливої гри і нехай переможе краща команда.  Суддівська бригада розпочала роботу. Організатор і головний суддя змагань Богдан Луцик.