Відбулись  змагання з футзалу серед ЗОШ І-ІІІ ст.  в рамках  ХХІІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2017-2018 навчального року.

Серед юнаків взяли участь дев’ять команд. В підсумку перемогу в черговий раз здобула команда Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. перемігши в фіналі  команду Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст. з рахунком 8:4. Третіми стали хлопці з Кам?янківської ЗОШ І-ІІІ ст. Також брали участь команди Токівської, Качанівської, Новосільської, Іванівської, Оріховецької шкіл та гімназисти.

Серед дівчат також в черговий раз перемогли дівчата з Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце за дівчатами з гімназії ім.І.Франка, третє за Кам?янківською ЗОШ І-ІІІ ст. Слід відзначити, що підволочиські   футзалісти неодноразово за останні  роки ставали чемпіонами району. Збірні команди  будуть захищати честь Підволочиської  громади  на обласних змаганнях.

Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.