20 лютого в Підволочиську відбувся мітинг-реквієм вшанування Дня героїв Небесної сотні. Учасники мітингу вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, і увіковічнили людські та громадські національні відваги сили духу і стійкості героїв, завдяки яким змінено хід нашої держави . До символічної стели Героїв Небесної сотні  корзину квітів  поклали селищний голова  Віталій Дацко, голова РДА Борис Онищук, голова районної ради Ігор Монартович та голова Скориківської громади Зеновій Потіха. Святіші отці Підволочиської громади відслужили панахиду пам'яті Героїв Небесної Сотні.