На даний час є популярним новий вид спорту – вуличний баскетбол або баскетбол 3×3. Проводяться змагання  різного масштабу.  21 березня 2018 року у Підволочиській гімназії ім. І.Франка  відбулись  змагання з баскетболу 3×3 серед  дівчат ЗОШ І-ІІІ ст.  в рамках  ХХІІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2017-2018 навчального року.   В підсумку  зафіксовані такі результати:  1 місце - Підволочиська гімназія ім.І.Франка (Шумський Л.Б., Мотика В.Я.);   2 місце – Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст. (Дрейко С.М., Панчук А.Є.); 3 місце  - у Кам'янківської ЗОШ  (Слободян В.В.).  У  конкурсі  кидків  перемогла Попадюк Юлія з Кам’янок.

23 березня  змагались юнаки ЗОШ І-ІІІ ст.   В підсумку 5 місце зайняла команда Новосільської ЗОШ (вчитель-представник Липка Б.Є.).  4 місце у команди Кам'янківської ЗОШ.  Третє місце у команди  з  Качанівської ЗОШ (Паньків Г.М.). Другими стали хлопці з Підволочиської ЗОШ. Перемогу здобула  команда   гімназії ім.І.Франка. У  конкурсі  кидків  переміг Маховський Іван з гімназії ім.І.Франка . Всі призери нагородженні командними та особистими  грамотами.