Цього місяця розпочалися поточні ремонтні роботи по вулиці Зелена (підрядник Підволочиського УЖКГ),  вул. Д.Галицького,  вул.Тернопільська в Підволочиську  (виконавець Підволочиський райавтодор), та щебеневий ремонт вулиць сіл громади.  Розпочалася підготовка до футбольного сезону на стадіоні селища: підсіювання трави, внесення мінеральних добрив, каткування. Проводяться роботи по благоустрою фонтану на центральній площі селища, та клумб в центральній частині селища, також проведено ремонт фойє клубу в селі Мислова.

В середині квітня та першій декаді травня планується реконструкція освітлення в селах: Клебанівка, Дорофіївка , Богданівка та по вулиці Лисенка в Підволочиську. Проводиться підготовка до відзначення 32-ї річниці Чорнобильської трагедії та 555-річчя першої згадки Підволочиська.  Також розглянуте питання підготовки закладів освіти до початку ремонтних робіт.